Kurti odgovorio Lajčaku: Negiranje prava na reciprocitet je uskraćivanje suvereniteta Kosovu

Image CAPTCHA
Unesite karaktere prikazane na slici.
misterNO
31. Maj 2020.
Voleo bih više od svega na svetu da neko iz Evropske Unije, Italija recimo, povuče priznanje Kosova! Čitam ovo što piše Aljbin i ne mogu da verujem da neko ko je bio premijer može ovako da javno razmišlja i još ubedjuje da je on u pravu! Koja bre, ravnopravnost??? Koji reciprocitet??? Znaš zašto se Albancima sa Kosova ne daje vizna liberalizacija? Ako omladina ode u Evropu i vidi kako se tamo živi, kad svojim očima vide da tamo nikoga ne interesuje ko je koje nacionalnosti i da su Albanci i Srbi najbolji prijatelji, vratiće se na Kosovo i sve vas izbaciti na ulice! Ovako još možeš da manipulišeš s njima. Ovo nije demagogija, ovo je utopija!
Marko
01. Jun 2020.
Svaka casttt
Rentor
01. Jun 2020.
Mister No@ gledaš situaciju samo iz tvog ugla! Omladina Kosova je odavno na zapadu i znaju i kako se živi tamo i nisu manipulirani.
Srbija čitavo vreme lobira protiv priznavanje Kosova a sa druge strane glumi mirotvorca ( znači jedno se priča a drugo se radi )i ja sam da se sklone bariere i Narodi sa obe strane granice mogu bolje živjeti ali u tom pravcu treba obe strane da se trudu da bi sve ovo imalo smisla!