Đurić o učešću na zasedanju OAD: Borba za KiM nastavlja se na svim meridijanima
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić je, na kraju učešća na zasedanju Organizacije američkih država (OAD) u Panami, istakao da je Srbiji važno da pridobije i partnere u međunarodnoj zajednici koji su geografski udaljeni i zbog teritorijalnog integriteta, suvereniteta i principijelnih pitanja, uz poruku da se borba za Kosovo i druge naiconalne prioritete nastavlja na svim meridijanima.
24. Jun 2026.