Đurić: U Centralnoj i Latinskoj Americi imamo bazu zemalja koje podržavaju naš teritorijalni integritet
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić izjavio je danas u Panami, gde učestvuje na Generalnoj skupštini Organizacije Američkih Država, da Srbija u Centralnoj i Latinskoj Americi ima bazu zemalja koja podržavaju njen suverenitet i teritorijalni integritet.
23. Jun 2026.