Osmoro uhapšenih zbog ubistva Albanca na Islandu

Izvor: Reporteri
Među osmoricom osumnjičenih za ubistvo Albanca Armanda Bekrija na Islandu nalazi se i njegov sunarodnik Anton Kristi, koga je policija u uhapsila u Rejkjaviku, prenosi Reporteri.
Poslednjih dana intenzivirana je istraga za ubistvo koje se dogodilo pre četiri godine, pa je policija u Rejkjaviku uhapsila još osoba, među kojima i Albanca Antona Kristija.
Advokat Kristija poriče svaku povezanost njegovog klijenta sa ubistvom Bekrija. Mediji na Islandu navode da je među osumnjičenima i jedan četrdesetogodišnji Litvanac. Policija saopštava da je ukupno osam lica lišeno slobode tokom istrage.
Armando Bekiri dugo je živeo na Islandu i vodio je kompaniju za obezbeđenje ljudi i objekata. Njegovo ubistvo pre četiri godine još uvek je misterija, a sumnja se da je poginuo u sukobu bandi u Rejkjaviku.
0 komentara