Sedmoro povređenih u dve saobraćajne nesreće u Prištini
U dve odvojene saobraćajne nesreće, koje su se danas dogodile u Prištini, povređeno je sedmoro ljudi, prenosi Koha.
Pet osoba povređeno je u udesu koji se dogodio na putu do aerodroma u Hariljaku, a prema rečima portparola policije Dauta Hodže, u nesreći su učestvovala tri vozila.
Prema njegovim rečima, povređenima je ukazana medicinska pomoć.
"Oko 14.30 časova, na putu za aerodrom u Harillaku, došlo je do saobraćajne nesreće između tri vozila pri čemu je pet osoba povređeno i njima je lekarska pomoć ukazana u hitnoj pomoći", rekao je Hodža.
On je potvrdio da se gotovo u isto vreme, desila još jedna saobraćajna nesreća u selu Mramor nadomak Prištine u kojoj su dve osobe povređene.
"U selu Mramor, oko 14.20 časova, došlo je do saobraćajnog udesa dva vozila pri čemu je dvoje ljudi povređeno", rekao je Hodža.
Hodža je apelovao na vozače i učesnike u saobraćaju da poštuju pravila i budu dodatno oprezni.
0 komentara