Svedok Specijalnog suda u Hagu pronađen mrtav kod jezera Badovac

Fadilj Silevići bivši policajac
Izvor: Reporteri

Bivši kosovski policajac Fadilj Suljevići pronađen je danas mrtav u brdima iznad jezera Badovac, a kako navodi Gazeta Ekspres, on se nalazi na spisku svedoka Specijalnog tužilaštva u Hagu.

O ovom slučaju se oglasio i glavni tužilac Osnovnog tužilaštva Prištine, Kujtim Muniši.

"Tužilac je izašao na lice mesta da vidi šta se dogodilo. Policija je na mestu događaja. Pronađen je mrtav negde u planinama“, rekao je Muniši za Kalkso.com.

Suljevići je bivši pripadnik kosovske policije, koji je primljen u redove policije nakon 1999. godine.

Za sada nema više informacija o tome da li je Suljevići svedok u nekoj od optužnica protiv bivših komandanata OVK koji su uhapšeni i nalaze se u Hagu.

Rados
15. Januar 2021.
nastavlja se likvidacija svedoka koji su bili pozvani da svedoce u Specijalnom sudu u Hagu.Gde je medjunarodna zajednica gde je Eulex zasto niste zastitili coveka koji je teebao biti svedok.Koliko svedoka je ubijeno do sada pocinioci nepoznati.Koliko jos svedoka ce biti ubijeno samo da nebi rekli istinu o zlocinima na Kosovu.Kakva he ovo pravda.Kosovski lideri busaju se u prsa Kosivo je demokratska zemlja nema nista od demokratije slobode i pravde na Kosovo.Kosovo je izgubljeno i z vremenu i prostoru.Svakoga dana samo crne vesti
Ja
15. Januar 2021.
Tamo je haos horor sto niko ne spreci zlo i zlocince tamo je katastrofalno svako zlo kakva demokrstija tamo se ne vazi nista tamo je sve teroristicko monstruozno lazno illegalno i svega je zlo lazi i sile nepravde !!!!
Filip
15. Januar 2021.
Fadilj je i 1999 radio u MUP SRBIJE.RADIO JE U TIMU ZA KRVNE I SEKSUALNE DELIKTE I ZA TESKA KRIVICNA DELA UBISTAVA.BIO JE APRILA I MAJA U GRMIJI I SIGURNO ZNA MNOGO O POCINIOCIMA KIDNAPOVANJA ALBANACA I NEALBANACA I O LOGORIMA U ZLASU I MATICANU I ZBOG TOGA JE LIKVIDIRAN.BIO JE U II KLASI KPS U VUCITRNU NOVEMBRA 1999 I NIJE ISPOLJAVAO NIKADA PRIPADNOST UQK I DRUZIO SR SA SVIM SRBIMA U POLICISKOJ AKADEMIJI U TO VREME I RADIO SA SRBIMA U OBUCI NOVOH POLICAJACA.POKOJ MU DUSI I SAUCESCE PORODICI SULJEVIC.
Marko.
15. Januar 2021.
Trebao je da se odseli na jug Srbije.
Dule
05. Februar 2021.
Srbija - Kosovo nema razlike. Teror, kriminal, ubistva, bande, lopovluk ... to je demokratija.