Meštani Pasjana: Očekujemo da nam izbori donesu mirnu i bolju budućnost
Meštani koji su iskoristili svoju građansku dužnost i glasali u biračkom centru koji se nalazi u OŠ „Miladin Mitić“ u Pasjanu u izjavi za Kosovo onlajn su istakli da posle ovih izbora očekuju mirnu i bolju budućnost, ostanak i opstanak na ovim prostorima
Dimitrijević Brankica ističe da očekuje da sve bude kao i pre i da Srbi mirno žive na ovim prostorima.
„Koreni su nam ovde, hoćemo da živimo svi podjednako, kao što smo ranije živeli tako i sada. Zdravstveni radnik sam bila sa koleginicama koje su bile druge nacionalnosti, delili smo bombone po pola, ta mržnja nije bila i nadam se, uz Božju pomoć, da će sve isto da bude i da svi živimo na ovom prostorima“, istakla je Dimitrijević.
Miladin Dimitrijević je rekao da se nada da će ovi izbori biti uspešni.
„Očekivanja su da budemo svoji na svome, nemamo gde, ovde su nam koreni. Mi ne diramo nikog i ne treba niko i nas da dira, mi samo da tražimo da imamo pravo koje je zagarantovano svuda u svetu, i želimo da ovi izbori budu uspešni“, kazao je Dimitrijević.
Antonijević Milanka je istakla da posle izbora želi samo mirnu i bolju budućnost.
„Očekujem bolju budućnost, da bude mir i sve protekne u zdravlji i veselju“, rekla je Antonijević.
0 komentara