Branimir Stojanović ide na službu u Suvu Reku: Nema malog zadatka za službu velikom srpskom rodu
Stojanović nije odgovarao medijima, ali se oglasio večeras nakon što je javnosti preko medija saopšteno da je novi predsednik Privremenog organa opštine Suva Reka doskorašnji državni sekretar u Ministarstvu privrede Srbije i nekadašnji zamenik kosovskog premijera, piše Kossev.
Stojanović kaže da „nema malog zadatka za službu velikom srpskom rodu“.
„Postoje samo velike sujete malih ljudi koji ne razumeju kolika je čast i obaveza boriti se u svakom ‘rovu’ koji ti život odredi!“, poručio je Stojanović u objavi na Fejsbuku.
Stojanović je zahvalio svima na, kako je rekao „lepim rečima“, ali je i dodao da je „bila i po neka ružna koja može samo da bude motivacija“.
„Ipak neke reči imaju veću težinu od ostalih. Reči onih koji su živeli u Suvoj Reci. Onih koji nisu odustali od svojih svetinja i kuća“, dodao je Stojanović.
Objavu na Fejsubuku završio je rečima „Živela Srbija“.
Da je Branimir Stojanović imenovan za predsednika Privremenog organa opštine Suva Reka, prethodno je javio KoSSev portal pozivajući se na odluku Vlade Srbije koja je doneta 24. decembra i objavljena u Službenom glasniku.
2 komentara