Ekspresan otkaz za savetnika ministra pravde
Izvor: Izvor: Reporteri
Enis Ćerka, koji je imenovan za savetnika kosovskog ministra pravde ekspresno je otpušten, pošto je bio osumnjičen da je umešan u šverc 113 kilograma droge u decembru 2018. godine, prenosi Koha.
Podsećanja radi, kabinet ministra pravde Seljima Seljimija prihvatio je da je "Enis Ćerka imenovan za spoljnog savetnika ministarstva pravde" i da je "odluka potpisana i otišla u administraciju kao i svaka druga".
Iz ministarstva pravde naveli su da je Ćerka imenovani spoljni savetnik nakon što je protiv njega obustavljena istraga.

Politički savetnik ministra pravde hapšen zbog 113 kilograma droge
Ćerka je postao poznat javnosti kada je uhapšen na makedonskoj granici, jer je u vozilu kojim je upravljao bilo 113 kilograma heroina. Mediji su tada izvestili da je radio kao vozač u kosovskom birou osiguranja, na čelu sa Ganijem Tačijem, bratom kosovskog predsednika Hašima Tačija.
0 komentara