Hodžaj: Oštro osuđujem teroristički napad u Kabulu

Enver Hodžaj
Izvor: Reporteri

Bivši ministar inostranih poslova Kosova Enver Hodžaj najoštrije je osudio teroristički napad u Kabulu, gde je rekao da je od suštinske važnosti da američke snage i saveznici mogu bezbedno obaviti svoj posao kako bi podržali evakuaciju civila iz Avganistanaca.

Hodžaj je putem objave na društvenoj mreži Tvitter rekao da najoštrije osuđuje užasan teroristički napad u Kabulu i želi brz oporavak ranjenicima. Podsećanja radi, u terorističkom napadu u Kabulu poginulo je najmanje 90 osoba, među kojima je i 13 američkih marinaca, a povređeno je više od 150.

"Oštro osuđujemo užasan teroristički napad u Kabulu. Izražavam saučešće porodicama poginulih i želim brz oporavak ranjenicima. Od suštinske je važnosti da američke snage i saveznici mogu sigurno obaviti svoj posao i mogu dati podršku evakuaciji civila iz Avganistana ", napisao je Hodžaj.

 

Analiticar stvarnosti
27. Avgust 2021.
E ja mislim sad gad si ga ti osudio da vise nece to da rade