Kusari-Ljilja: Nemam informaciju da poslanici iz Samoopredeljenja žele da pređu u DSK
Izvor: reporteri
Predsednica poslaničke grupe Samoopredeljenje Mimoza Kusari rekla je da nema informaciju i da nije videla nikakve indikacije da poslanici iz vladine koalicije žele da se pridruže poslaničkoj grupi Demokratskog saveza Kosova, prenosi Reporteri.
Kusari-Ljilja je rekla da u poslaničkoj grupi Samoopredeljenje "nema naznaka" odlaska.
"Ne, nemam nikakve informacije ili naznake. U našoj poslaničkoj grupi nije bilo naznaka poslanika koji bi mogli da odu", rekla je ona za Ekspres.
Šef poslaničke grupe Demokratskog saveza Kosova Arben Gaši tvrdi da je osam poslanika Samoopredeljenja izrazilo interesovanje da se pridruži ovoj grupi.
"Postoji mnogo indicija, ima interesovanja da dođu u poslaničku grupu DSK. Imam bar jednog predstavnika koji je izrazio interesovanje", rekao je Gaši za Debat plusu.
On je rekao da bi Vlada mogla pasti "u kasnu jesen" i da je "unutar vladajuće koalicije došlo do pomeranja", nakon što je rekao da "postoji nezadovoljstvo među poslanicima".
0 komentara