Meta: Bilo je zadovoljstvo videti ambasadora Grenela

Reporteri
Izvor: Reporteri

Albanski predsednik Iljir Meta sastao se sa bivšim američkim izaslanikom za dijalog između Beograda i Prištine, Ričardom Grenelom, prenosi Reporteri.

Meta kaže da mu je bilo zadovoljstvo sastati se s njim, dodajući da podržava njegove napore za promovisanje američke investicije i ekonomske saradnje u regiji.

"Biće mi je zadovoljstvo da se vidim sa ambasadorom Grenelom. Podržavam njegove kontinuirane napore da promoviše američku investiciju i ekonomsku saradnju u regiji, kao jedini način da se osigura dobrobit svih naših građana, a posebno mlađe generacije“, rekao je Meta.

On je dodao da je Grenelu poklonio knjigu " Albanija iz vazduha", koja govori o albanskim prirodnim čudesima Albanije i kako je rekao, siguran je da će prlikom sledeće posete Albaniji, Grenel više pažnje posvetiti istraživanju zemlje kakva je njegova.