Odbori SNS sa Kosova: Vučića za predsednika na skupštini SNS
Izvor: Tanjug
Svi opštinski odbori SNS na Kosovu jednoglasno su doneli odluku da se na predstojećoj Skupštini stranke, najavljenoj za 27. novembar, za predsednika SNS predloži Aleksandar Vučić, prenosi Tanjug.
"Politika koju je postavio, a zatim i ostvario predsednik Vučić je politika napretka, jačanja i razvoja čitave naše zemlje čime se jača i naš narod na Kosovu i Metohiji", poručuje se u saopštenju naprednjaka sa Kosova.
Jednoglasna odluka doneta je u toku jučerašnjeg dana, dodaje se.
"Bez snažnog vođstva Aleksandra Vučića nema opstanka Srba na KiM i zato je naša odluka odraz volje čitavog srpskog naroda sa Kosova i Metohije da na čelu naše stranke i u narednom periodu bude najbolji među nama - Aleksandar Vučić", ističe se u saopštenju.
Juče je i beogradski odbor SNS doneo odluku da predloži Vučića za predsednika stranke na predstojećoj Skupštini SNS.
0 komentara