Sava Janjić: Za zločin kod Podujeva 2001. do danas niko nije osuđen
Izvor: Kosovo Online
Iguman manastira Visoki Dečani Sava Janjić na svom tviter nalogu napisao je da je danas 20 godina od terorističkog napada na srpski autobus u kom je poginulo 12, a teško ranjeno 48 Srba, za koji do danas niko nije pravosnažno osuđen.
Iguman Sava Janjić je na svom tviter nalogu napisao i da je prvooptuženi Florim Ejupi osuđen je na 40 godina zatvora ali je potom oslobođen.
„Danas je 20 godina od terorističkog napada na srpski autobus kod Podujeva 2001 godine. Za ovaj zločin niko do danas nije pravosnažno osuđen. Prvooptuženi Florim Ejupi osuđen je na 40 godina zatvora ali je potom oslobođen. U napadu je poginulo 12, a teško ranjeno 48 Srba. Večni im pokoj“, naveo je iguman manastira Visoki Dečani Sava Janjić.
0 komentara