Veljiu o odlasku Vjose Osmani: Ko ne radi pošteno ne tražim od njega da ostane u DSK

osmani veljiu
Izvor: Gazeta Express

Kako piše Gazeta Ekspres, činjenica da je predsednica Skupštine Vjosa Osmani pre nekoliko dana objavila da nije više član DSK, izgleda da zamenika predsednika te stranke i ministra unutrašnjih poslova Agima Veljiua nije mnogo potresla.

“Ne znam šta da kažem po tom pitanju, to je njena odluka. Neko ko ne radi pošteno, ne tražimo od njega i da ostane“, rekao je Veliju kratko za Gazetu.

Inače, poslednjih dana spekulisalo se će Osmanijeva zajedno sa nekim poslanicima formirati novu građansku inicijativu, doduše, još uvek nije potvrđeno o kojim se tačno i poslanicima i radi, s obzirom na to da su nakon pominjanja nekih potencijalnih imena poslanika, isti te navode i demnatovali.

Podsetimo, Vjosa Osmani je nakon 20 godina napustila DSK, nakon što je tajnim glasanjem, koje je inicirao lično lider te stranke Isa Mustafa, isključena sa partijskih vodećih pozicija.