Potpisan sporazum o sistemu jedinstvene kontrole na granici između Albanije i Severne Makedonije
Izvor: Facebook
Ministri unutrašnjih poslova Albanije i Severne Makedonije Besfort Ljamalari i Pančo Toškovski potpisali su sporazum o uspostavljanju sistema jedinstvene kontrole na graničnim prelazima između dve zemlje.
„Napravili smo još jedan konkretan korak ka zbližavanju naših građana i jačanju saradnje sa Severnom Makedonijom“, napisao je Ljamalari na Fejsbuku.
Dodao je da potpisivanjem ovog sporazuma granica između dve zemlje postaje brža, efikasnija i bezbednija.
„Manje čekanja, manje birokratije i više mogućnosti za građane, poslovanje i turizam“, dodao je Ljamalari.
0 komentara