Fudbaleri Kosova igrali nerešeno s Grčkom

Fudbalska utakmica Kosova i Grčke u Prištini
Izvor: GazzetaExpress

Vedat Murići spasio je Kosovo od poraza protiv Grčke s golom u poslednjim minutima utakmice, ali šanse za plasman na Svetsko prvenstvo ostaju male, prenosi Gazeta ekspres.

Grčka je povela u prvom poluvremenu pogotkom Anastasiosa Douvikasa, i kada su Grci pomislili da nose kući tri boda, Murići je pogotkom u 92. minuti doneo bod Kosovu. Utakmica je završena rezultatom 1:1.

Žuto-plavi ostaju treći u grupi B sa četiri boda, šest iza vodeće Španije, koja je savladala Gruziju sa 5-0, a pet iza Švedske na drugom mestu. Dok Španija ima još jednu utakmicu više od Kosova, Švedska ima jednu manje.

U sledećem kolu Kosovo igra protiv Španije.

ylli
05. Septembar 2021.
bravo kosovo napred neki serbi iz kosova treba da igraju da budemo jaci znam kad gledaju utakmice na kafanu hoce da pobedi kosova ali ne prihvataju otvoreno