Fudbaleri Trepče ubedljivi i protiv Gruže

FK Trepča
Izvor: Kosovo Online

Fudbaleri Trepče pobedom od 3:0 protiv Gruže nastavili su sa sjajnim rezultatima u okviru Srpske lige grupa Zapad.

Fudbaleri Trepče nastavljaju da rešetaju mreže protivničkih ekipa. I ovog vikenda, nažalost, zbog zabrane vlasti iz Prištine, utakmica se igrala u Raški gde su dočekali fudbalere Gruže.

Odbrana Gruže je odolevala do 40 minuta prvog poluvremena, ali onda je poklekla pred naletima  igrača Trepče. Odlični Milanović i još nedovoljno oporavljeni Mihajlović matirali su Gružu sa tri gola i dokazali da su zasluženo na drugoj poziciji na tabeli.

Ono što posebno raduje jeste i što je današnja utakmica pokazala da FK Trepča ima budućnost. Naime, mladi Joković (2004.) odigrao je svih 90 minuta bez greške, a odličnu partiju su pružili i mladi Popović, Nikolić, Rakić i Kasalović.

Srpska liga Zapad približava se derbiju između dve prvoplasirane ekipe - Sloge iz Požege i Trepče, koji će se odigrati sledeće subote u Raški.

Pre toga, u sredu 7. aprila, u vanrednom kolu, FK Trepča gostovaće odličnoj Jošanici, koja u borbi za opstanak sugurno neće biti lak protivnik.