Kosovo savladalo San Marino u prijateljskoj utakmici, Murići strelac četiri gola

Kosovo - San Marino, prijateljska utakmica
Izvor: Prt. Scr.

Fudbaleri Kosova savladali su na stadionu "Fadilj Vokri" u Prištini u prijateljskom susretu reprezentaciju San Marina rezultatom 4:1 (2:0), a sva četiri pogotka za domaćina postigao je Vedat Murići.

Kosovo je povelo golom Murućija u 28. minutu, na asistenciju Arbera Zeneljija, a isti dvojac bio je poguban za golmana San Marina i u sudijskoj nadoknadi u prvom poluvremenu.

Svoju bravuru Zenelji i Murići ponovili su u nastavku igre već u 46. minutu i doveli Kosovo do prednosti od 3:0. Murići se i četvrti put upisao u strelce u 76. minutu, iz penala.

Konačan rezultat 4:1 postavio je David Tomazini, koji je postigao utešni zgoditak za San Marino u 85. minutu.