Tri medalje za Omladinski karate klub "Kosovska Mitrovica" na Međunarodnom turniru u Mladenovcu

Omladinski Karate klub Kosovska Mitrovica
Izvor: Kosovo Online

Takmičari Omladinskog karate kluba "Kosovska Mitrovica" na Međunarodnom turniru "Noć Šampiona" održanom u Mladenovcu osvojili su dve zlatne i jednu bronzanu medalju.

Na međunarodnom turniru  "Noć Šampiona" na kojem je učestvovalo 50 klubova iz Srbije, Bugarske i Grčke sa preko 700 takmičara, Omladinski karate klub "Kosovska Mitrovica" uzeo je učeše sa svojih sedam takmičara.

Prvo mesto u ekupnom takmičenju osvojili su Lazar Mitrović, Danis Ibrahimi, Andrija Antonijević i Aleksa Miletić.

Pravo mesto u kategoriji kadet borbe pripalo je takođe takmičaru iz Omladinskog karate kluba "Kosovska Mitrovica" Lazaru Mitroviću, dok je treću poziciju u istoj kategoriji zauzeo Danis Ibrahimi.