Ubedljiva pobeda rukometaša Mokre Gore na gostovanju u Priboju

Rukometaši Mokre Gore
Izvor: Kosovo Online

Rukometni klub "Mokra Gora" iz Zubinog Potoka savladao je na gostujućem terenu ekipu Priboja rezultatom 24:30 u okviru 15. kola Super B rukometne lige Srbije.

Rukometaši Mokre Gore uspeli su da osvoje važne bodove na teškom gostovanju u Priboju. Dobro su otvorili utakmicu i vodili od prvog minuta, pa je prvo poluvreme završeno rezultatom 13:16. U drugom poluvremenu su opravdali ulogu favorita, prikazali kvalitetnu igru i ostvarili važnu pobedu.

Ovom pobedom tim iz  Zubinog Potoka ostao je u borbi za prvo mesto na tabeli i plasman u viši rang takmičenja.

Najbolji strelac bio je rukometaš Mokre Gore Andrej Biševac sa devet postignutih golova, sedam golova je postigao Aleksandar Simović, a pet Branislav Stanković.

U narednom 16. kolu Super B rukometne lige Srbije 17. Aprila, očekuje nas derbi meč, gde Mokra Gora u Zubinom Potoku dočekuje “Hajduk Veljko” iz Negotina, koji je trenutno prvi na tabeli sa jednim bodom više od Mokre Gore.