ко зна историју ,зна да је скадар био вековима престоница србска,тако да опет дамо своје за своје није мудра одлука.разумемо ми заговорнике,не желе да им "пројекат" пропадне.уосталом јевреји су "чекали" много хиљада година до повратка на своје ...
Neče da desi to nikad ! Srbi neče moči nikad na more preko
11. Septembar 2019.
Srbi neče moči nikad na more preko Kosova uli Albanije ! To zaboravite za uvjek ( samo kao turisti možda ? ) !
Gospodin Kopli sve moze da bude realno i dobro ono sto si rekao, ali malo je suvise kasno, posto veçina serba po poreklom albanci i mogli smo da budem e zivimo zajedno ili blizo. To moze da se desi samo ako serbi priznaju sve zloçine sto su tiçu prema albancima od 1830 do 2000 godine gospodine. Nije sramota ako su jedan narod priznaju pogresku politiku sto su vodili prema svog komsiju kao serbi. Ovo sto kazem ja radili su nemci koji su priznali i sudili hitlerov politiku i budalavstinu koji su radili nemci. isto treba da çini i serbi, da priznaju Kosovu, da priznaju sve zloçine sto su radili, da plati sve stetu sto su çinili prema albancima e takodale. Serbski intelketualci jedno treba da znaju da treba da digne glas prema sovenistiçku politiku serbije prema kosovu i albancima gospodine Kopile.