Gospodja Balja vi niste bošnjakinja nego muslmanka (torbeška)iz Prizrenske regije.Zatim ako ste bošnjakinja trebalo bi da pišete na takozvanom bosakom jeziku a ne na albanskom.Vi ste KVD (kako vetar duva )😎😎😎
Muslimanka I koja zna za Islam sedi kuci I odgoj decu
Lecler
18. Oktobar 2020.
Ti goranac sto pises tako ja znam goranc ima po hrvatskoj puno oni to ne pricaju,a ti ocito si puno pametan
Davitelj protiv davitelja
18. Oktobar 2020.
Nazalost svi torbesi ,(goranci )maljoci albanci muslimani ,sandzaklije ,bosnjaci ,askalije ,came ,makedonsi torbesi ,(makedonski muslimani ,pomaci ,(bugarski muslimani ,oko dva mil) i grcki muslimani i albanski muslimani sve su to osmanlije koje su nastali za vreme osmanskog carstva ,u TURSKOJ NIKAKO NE PROZIVAJU OSIM TURK OSMANLI ILI NOVI NAROD I NOVA NACIJA OVI STO ZIVE NA KOSOVU I ALBANIJI ORTODOKSI I KATOLICI TO SU TO SU ALBANCI NJIH OKO 30% ostali su TURK OSMANLI SVI TAKO NAS NJIHOVI ISTOTICARI TRETIRAJU ....
Ibrahim
17. Oktobar 2020.
Goranac! Sigurno nisi Orhan Iljijazi, on poznaje pravopis BHS jezika. Ti si jedno nepismeno G(gorance). Veliko "G" iz respekta prema onima koji se nacionalno izjasnjavaju kao "Goranci". G. Dr Duda Balje je Bosnjakinja jer se tako osjeca isto kao sto se 85% stanovnika Prizrena, Zupe, Gore i Podgora na zadnjem popisu izjasnilo da du Bosnjaci i da govore bosanskim jezikom.
Duda Bale je srpkinja sa muslimanskom verom. Ja poznajem licno nju. Ona nema nikakvu veru. Skolu zavrsila u Novi Sad. Mi Albanci nikad ne verujemo Bosnjacima. Srbin ko Srbin a vera nije vazna. Bosnjaci ne znaju Albanski vec samo Srpski.