Kusari-Ljilja: Strane investicije na Kosovu posustaju, glavni problem korupcija i birokratija

Image CAPTCHA
Unesite karaktere prikazane na slici.
Rados
21. Mart 2021.
Problem je u sve vas stare politicari i stari deputeti koji ste dugo na vlasti i samo se vrtite u krugu.Vi ste isto kao i svi drugi politicari saucesnik u korupciji i kriminalu na Kosovu.Zato je to uzelo velikog maha da niko nemoze zaustaviti.Gradjani i omladina svakog dana na pustaju Kosovo.Ako se ovako nastavi Kosovo nece imati ni 1 milion stanovnika zahvakjujuci vama i ostalim politicarima koji ste godinama na vlasti a gradjani zive sve siromasnije.Dokle vise tako.
Rat i Mir
21. Mart 2021.
Sve zemlje zapadnog Balkana u svim segmentima njihovih društava su u ćor sokaku a samim time i zemlja koja se zove Kosovo.

Ukoliko bi EU, anketirala žitelje zemalja zapadnog Balkana, da se isele ili rasle sa tih prostora, svi bi bili za.

Ovde ne treba suviše biti pametan.

Zašto imamo viša prava u tuđim zemljama za razliku od zemalja u kojima smo rođeni?

Odgovor je za razmišljanje.

Žalosno da pored toliko Međunarodnih Organizacija u zemljama zapadnog Balkana imamo besposlenost, ne uređeno zdravstvo, školstvo gde se može kupiti diploma, neka ograničena vrsta slobode.

Zašto se državljani država ne tretiraju ravnopravno u zemljama zapadnog Balkana a samim time i na Kosovo?

Gde su sada sve Međunarodne humanitarne organizacije? Najverovatnije spavaju debelim zimskim snom!