Na vaš upad ROSU na sever KiM je dovoljan razlog ne da se podignu MIG 29 već da se duž admistrativne granice postave tenkovi, borna kola i raketne i PVO baterije jer vam je i sam gensek NATO Stoltenberg izričito naredio da se na sever KiM ne smeju keetati ROSU i KBS sa dugim cevima i oklopnim vozilima. Čudiš se što vam ne odobravaju viznu liberalizaciju koju niste zaslužili zbog uvođenja taksi, navodnog reciprociteta i ne osnivanja ZSO. Insistiranjem na tretiranje Kosova * kao ravnopravnog člana MZ nećete ništa dobiti već izgubiti. Što se tiče ambasadora ruske federacije je savim normalno jer je to predstavnik države stalne članice SB UN i još nešto Srbija u svako doba može pozvati Rusiju da zajedno sa srpskom vojskom brani međunarodno oriznatu teritoriju Srbije. Imamo primer sporazum Sirije i Rusije, pa Turske i Libije i Azerbejdžana i Turske...
Samo me interesuje dali di ti prodao svoju zemlju, u Peći . Ako jesi onda di ti svoje kodovo poneo i u torbi i u srcu i treba stalno da se poklonis parama koje si dobio od kosova.
S
07. Oktobar 2021.
Tako je brate 👍🇷🇸🇷🇸🇷🇸
peki
06. Oktobar 2021.
Samo se zalite ,uskoro ce \kfor i Nato da dozvole 1000 vojnika da mogu da se rasporede na Kosmetu jer rezolucijom 1244 to je i potvrdjeno i dalje je na snazi .Moguc je i povratak ruskih trupa u okviru Kfora