Gašić u Dubaiju razgovarao sa predsednikom Interpola Ahmedom Naserom Al-Raisijem
Izvor: MUP Srbije
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić boravi u zvaničnoj poseti Ujedinjenim Arapskim Emiratima, gde je prisustvovao svečanom otvaranju Svetskog policijskog samita koji se od 7. do 9. marta održava u Dubaiju, navodi se u objavi Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.
U objavi se ističe da je ministar Gašić razgovarao je sa prestolonaslednikom Dubaija šeikom Hamdan bin Mohamedom bin Rašidom Al Maktumom, kao i sa direktorom Policije Dubaija Abdulahom Кalifom Al-Marijem i predsednikom Interpola Ahmedom Naserom Al-Raisijem.
Takođe, ministar Gašić razgovarao je i sa generalnim direktorom Državne bezbednosti Dubaija Talalom Behulom.
Svetski policijski samit je prilika da se svetski zvaničnici sastanu i razmene iskustva u oblasti bezbednosti, a u okviru samita biće prikazana i izložba policijske opreme i naoružanja.
0 komentara