Starović: Neće biti Majdana u Beogradu, o vlasti odlučuju građani na izborima
Državni sekretar u Ministarstvu odbrane Nemanja Starović poručio je da neće biti Majdana u Beogradu i da će o vlasti u Srbiji odlučivati građani na izborima.
Starović je na Tviteru tako odgovorio šefu kabineta predsednice Kosova Bljerimu Velji, koji je povodom jučerašnjeg protesta u Beogradu izjavio da "stižu nove vibracije Majdana iz Beograda".
"Ovo je jasan dokaz snažne povezanosti (ako ne i dosluha) između Kurtijevog obračuna sa Srbima na severu Kosova* i željnih huškača Majdana u Srbiji, čega većina demonstranata u Beogradu sigurno nije bila svesna", poručio je Starović
Starović je dodao da su, ne potcenjujući volju i izbor ukrajinskog naroda, događaji na Majdanu tokom 2013. i 2014. godine odneli više od 100 života, ne računajući sve ono što je usledilo.
Poručio je da se ništa slično neće dogoditi u Srbiji.
"Neka bude jasno svima koji se brinu o tome, građani Srbije su ti koji će odlučivati o našem državnom vrhu i niko drugi, demokratskim izborima i nikako drugačije", dodao je Starović.
0 komentara