Grdžaljiju: Sve čestitke, KO pozitivan korak za Kosovo

Safet Grdžaljiju - povodom 1. rođendana KO
Izvor: Kosovo Online

Ekonomski stručnjak i bivši predsednik Privredne komore Kosova Safet Grdžaljiju ocenio je, čestitajući godišnjicu rada portala Kosovo Onlajn, da je njegovo osnivanje jedan od najpozitivnijih koraka na Kosovu u poslednjih 20 godina.

"Iskreno vam čestitam godišnjicu osnivanja. Ako je nešto pozitivan korak na Kosovu u poslednjih 20 godina, to je upravo osnivanje ovog portala.

Njega ne treba posmatrati samo kroz dimenziju novinarstva, on je višeznačan, ima politike, ima strategije, integracije, ima multietničnosti, ima nezavisnosti, a najbitnija stvar je fleksibilnost koja krasi jednu ovakvu platformu.

Ova platforma mora da bude model i za ostale medije, jer samo na ovakav način možemo podržavati ekonomski razvoj, socijalni mir, političku stabilnost i ubrzavanje integracijskih procesa.

Ono što je najbitnije je dobar život za sve nas koji živimo na ovim prostorima. U tom kontekstu ako neko zaslužuje aplauz za tako nešto, nije to što ja govorim ili dajem komentare ili intervjue, nego posao i felksibinlnost svih onih koji rade za portal Kosovo Onlajn"

Safet Grdžaljiju, ekonomski stručnjak

Rks
01. Avgust 2020.
Portal kad je korektno ne racizam to je portal korektan cestitkom KO