E moj sekretaru, oni bi najsrećniji bili kad bi sad za Uroševac izgovarali „Ferizaj“, za Srbicu „Skenderaj“, za Peć „Peje“, za Djeneral Janković „Han Elezit“! Tad bi bili „ pošteni, integisani Srbi u Kosovo Republici, najmladjoj demokratiji na svetu“!
Da zna ovaj direktor šta je izgovorio i kako preti, dao bi momentalnu ostavku i otišao na njivu da okopava krompir!
Da zna ovaj direktor šta je izgovorio i kako preti, dao bi momentalnu ostavku i otišao na njivu da okopava krompir!