LJUDI SU ZATOCENI 2 GODINE, A VI KUPUJETE VREME KAKO BI NAPISALI I CETVRTU OPTUZNICU, JE LI??!! OCIGLEDNO JE DA NEMATE NACIN DA SE IZVUCETE IZ CELE OVE PRICE! SRAMOTA JE BLAGA REC, OVO JE KATASTROFA!!!!
Ovde je sve jasno. Drze mi dete 2 godine u pritvoru, izmisljaju papirice i druge gluposti, a sad su poceli da traze razloge da odugovlace jer ne znaju kako da se izvuku iz svega ovoga! Pitam po ko zna koji put, IMA LI PRAVDE NA OVOM PROKLETOM KOSOVU ZA MOG SINA! Ima li meko petlje da prekine ovaj cirkus? Oduzimaju mu 2 gpdine zivota a niko ne reaguje! Pritvorski predmet odugovlace 2 godine. Ima li neko da nadgleda sta radi Valjon Kurtaj sudija, ili moze da krsi zakon i da radi sta hoce?
Svi ti albanski teroristi gde rade
ima velike lazi i nepravde zasto ne reaguje madjunarodno pravo na ovakve teroristicke albanske nepravde sto godima nepravde narodu cine gde je taj narod za pravdu nestao dokle ce to tako sa lazima i nepravdama dali je neko ziv dali neko postoji da zaustavi ovaj albanski teroristicke lazi i nepravde ja u ovaj svet neverujem vise i nista sve su nepravde i lazi!!!!!
I svi tamo znaju njihove lazi i nepravde i niko nista ne rade trebate imati neki drugi sud da ima pravde gde ima poverenja gde su normalni ljudi sto imaju dobro u sebi to su svi tamo albanske ubice sto istinu kriju i velike nepravde narodu cine to je istina!!!!
Чиста манипулација и злостављање невиних људи!
Докле више!?
ima velike lazi i nepravde zasto ne reaguje madjunarodno pravo na ovakve teroristicke albanske nepravde sto godima nepravde narodu cine gde je taj narod za pravdu nestao dokle ce to tako sa lazima i nepravdama dali je neko ziv dali neko postoji da zaustavi ovaj albanski teroristicke lazi i nepravde ja u ovaj svet neverujem vise i nista sve su nepravde i lazi!!!!!