Albanci poceli ds se sprdaju i sa Crnom Gorom.Dobro vam rade neka a fasisticki i podanicki rezim je priznao nezavisnost Kosova.Treba sadasnja nova vlada da proglasi Ambasadora Kosova u Crnoj Giri per
sona non grate nepozeljna osoba zatvoriti granice sa Kosovom prekinuti svaku komunikaciju i povuci priznanje lazne drzave Kosovo
sona non grate nepozeljna osoba zatvoriti granice sa Kosovom prekinuti svaku komunikaciju i povuci priznanje lazne drzave Kosovo
!