Sekretar Fudbalskog saveza Kosova: Crvena Zvezda verovatno neće igrati na Kosovu
Sekretar Fudbalskog saveza Kosova Erol Saljihu izjavio je danas da se najavljeni meč između Crvene Zvezde i "Trepče" iz Severne Mitrovice ne može igrati na Kosovu, prenosi Klan Kosova.
Žreb je želeo da Crvena Zvezda igra u Kupu Srbije protiv "Trepče" iz Severne Mitrovice, koja igra u trećoj ligi Srbije.
Saljihu je naveo da je malo verovatno da će Crvena Zvezda igrati na Kosovu, i dodao da je žalba poslata UEFA i FIFA.
On je rekao da će, ukoliko Crvenoj Zvezdi bude dozvoljeno da uđe na Kosovo, to biti propust organa bezbednosti.
„Poslali smo informacije i zahtev kosovskoj policiji i carini da spreče njihov ulazak na Kosovo. Ako to ne urade, to će biti neuspeh službi bezbednosti“, naveo je Saljihu.
5 komentara
УПС.
ИМАЈУ ОНИ ГДЕ, ЂУКАНОВИЋ ИМ ДАЈЕ ТЕРИТОРИЈУ