Kao psi "Obeležaju" "Svoju" teritoriju. Mi Lazara, Stefana, cara Dušana, Đurađa i njihove zadužbine a oni UQK kojoj se sudi u Hagu, Jašaroija koji je žrtvovao celu svoju porodicu i u ženine dimije pokušao da pobegne...
To nije pisano Albanskom rukom jer nema UQK.To samo neko koji nema ni osnovne skole moze tako pisati ili neko kome Albanski nije maternji.
UÇK je pravilno a to i predskolska deca znaju.
A vredjanje civilni zrtava ko sto ovaj pecanac radi je jos veci zlocin.I nije Adem nigde pobegao a u 'dimije" jos manje.Postoje islike toga mozes i da ih nadjes.Njemu posmrtno mu je brada obrijana da bi se izvrsila identifikacija po licnoj karti.
Ovakvi stavovi i izjave samo doliju ulje u vatri.Nama to ne odgovara a ako vam je toliko stalo do toga samo napred.
UÇK je pravilno a to i predskolska deca znaju.
A vredjanje civilni zrtava ko sto ovaj pecanac radi je jos veci zlocin.I nije Adem nigde pobegao a u 'dimije" jos manje.Postoje islike toga mozes i da ih nadjes.Njemu posmrtno mu je brada obrijana da bi se izvrsila identifikacija po licnoj karti.
Ovakvi stavovi i izjave samo doliju ulje u vatri.Nama to ne odgovara a ako vam je toliko stalo do toga samo napred.