Palma: Kurti radi sve da dođe do rata

Dragan Marković Palma
Izvor: Pink

Predsednik Jedinstvene Srbije  Dragan Marković Palma ocenio je da kosovski premijer Aljbin Kurti "sve radi da dođe do rata", prenosi N1.

Gostujući na televiziji Pink, on je ocenio da je politika zapadnih država prema Srbiji "ista kao 90-ih godina“.

"Srbija neće ratovati, osim ako neko napadne srpski narod na Kosovu i Metohiji. Posle odluke da napuste sve kosovske institucije, ko će da brani srpski narod na Kosovu i Metohiji", upitao je Marković, prenosi Beta.

Ocenio je da je država "dobro pripremljena" za zimu, da ima najjeftiniju struju i energente što, kako je rekao, nekom možda i smeta.

"Naša je sreća što više nismo ekonomski zavisnici nego je Srbija danas ekonomski moćnik ne samo na Balkanu nego i u Evropi, zahvaljujući predsedniku Aleksandru Vučiću", kazao je lider Jedinstvene Srbije.