Rukometaši Mokre gore pobedili Jagodince

rukomet  klub Mokra gora
Izvor: Kosovo Online

Rukometni klub Mokra Gora iz Zubinog Potoka savladao je na gostujućem terenu ekipu Jagodine rezultatom 28:32 u okviru 19. kola Super B rukometne lige Srbije.

Rukometaši Mokre Gore uspeli su da osvoje važne bodove na teškom gostovanju u Jagodini i nastavili niz pobeda.

Gosti iz Zubinog Potoka loše su otvorili utakmicu a domaćin je posle vođstva tokom čitavog poluvremena na odmor otišao rezultatom 17:15 za ekipu iz Jagodine. Drugo poluvreme rukometaši Mokre Gore odigrali su mnogo kvalitetnije, čvrsto u odbrani i efikasno u napadu. Ekipa rukometaša iz Zubinog potoka pobedila je rezultatom 28:32 i zadržala lidersku poziciju ispred drugoplasirane ekipe iz Negotina. Najbolji strelac i najbolji igrač utakmice bio je rukometaš Mokre Gore Andrej Biševac sa šest postignutih golova, a pratili su ga Branislav Stanković i Nemanja Aleksić sa po pet pogodaka.

U narednom kolu, za dve nedelje. rukometaši Mokre Gore gostuju u Beloj Palanci protiv istoimenog kluba.