Peci: Počelo postavljanje sigurnosnih kamera u Južnoj Mitrovici
Izvor: Kosovo Online
Gradonačelnik Južne Mitrovice Faton Peci izjavio je da je počelo postavljanje sigurnosnih kamera u tom gradu, ističući da je bezbednost građana na prvom mestu.
Kamere se prvo postavljaju na zgradi Opštine, a do kraja godine biće postavljene u različitim delovima grada, prenosi Kosova pres.
„Mitrovica će biti bezbedan grad. Počeli smo od zgrade opštine, a do kraja ove godine nastavićemo sa postavljanjem kamera širom grada“, rekao je Peci.
On je ponovio da je bezbednost građana na prvom mestu i poručio da će svakodnevno biti u službi grada i njegovih stanovnika.
0 komentara