Dojava o bombi u Skupštini grada Beograda i četiri gradske opštine
Izvor: Večernje novosti
Grad Beograd dobio je anonimni mejl u kome se navodi da su nepoznati počinioci postavili bombe u Skupštini grada Beograda kao i u gradskim opštinama Zemun, Novi Beograd, Čukarica i Palilula, saopštio je Goran Vesić, zamenik gradonačelnika Beograda.
"Policija je blokirala sve zgrade, u toku je evakuacija zaposlenih i čekamo da se obavi kontradiverzioni pregled", napisao je Vesić na Fejsbuku.
0 komentara