Rama: Kurti koristi građane da zadrži vlast
Izvor: Kosovo Online
Gradonačelnik Prištine Perparim Rama izjavio je da je kosovski premijer u tehničkom mandatu Aljbin Kurti sam stvorio nepotrebne izbore i da koristi građane da se održi na vlasti, prenela je Gazeta ekspres.
Rama je istakao da Kurti ne želi da upravlja, već da se bori za vlast.
„To sam rekao još u januaru. Ovo je nepravedna politička igra Aljbina Kurtija. On ne želi da upravlja, nego da se bori za vlast. Ne za državu, ne za građane. Koristi građane za vlast. Govori nam prazne priče, govori neistine i nastavlja da drži vlast, da stvara blokadu vlade kao što ju je blokirao prošle godine“, rekao je Rama.
Ocenio je da je Kurti mogao da pronađe rešenje, jer je imao 51 odsto glasova građana.
„Koristi građane da bi zadržao vlast. Ne koristi vlast da bi pomogao građanima“, naglasio je Rama.
0 komentara