Bajćinovci: Opozicija zabrinuta jer će zasluge za otvaranje mosta pripasti Kurtiju
Izvor: Ekonomia Online
Poslanik Samoopredeljenja Mefailj Bajćinovci rekao je da je opoziciju 25 godina držala most na Ibru zatvorenim, a sada je zabrinuta zbog otvaranja, jer će, kako je naveo, zasluge pripasti kosovskom premijeru Aljbinu Kurtiju.
"Što se tiče mosta na Ibru, vidimo zabrinutost opozicije koja izgleda više voli da drži most zatvorenim. samo da premijeru Kurtiju ne bude pripale zasluge za otvaranje mosta", napisao je Bajćinovci na Fejsbuku.
Dodao je da opozicija svakodnevno izjavljuje da je Kosovo u sukobu sa međunarodnom zajednicom ili sa Kforom.
"Smirite se, niko ne ide u rat, nismo u sukobu sa međunarodnim partnerima, ali most će se otvoriti. Opozicija je u totalnom kolapsu, bez povoda, bez pravca, razbijena i izopačena", naglasio je Bajćinovci.
0 komentara