Hadžiju sa Pratipati o jačanju institucija i nastavku saradnje
Izvor: Društvene mreže
Predsednica Skupštine Kosova Aljbuljena Hadžiju razgovarala je danas sa otpravnicom poslova u Ambasadi Sjedinjenih Američkih Država u Prištini Anu Pratipati o daljem jačanju demokratije, kao i unapređenju efikasnosti i odgovornosti u radu institucija.
„Imala sam sadržajan razgovor o najnovijim dešavanjima i zakonodavnoj agendi Skupštine, potvrđujući naše snažno partnerstvo i zajedničku posvećenost jačanju institucija“, napisala je Hadžiju.
U saopštenju Ambasade SAD navodi se da se raduju nastavku saradnje sa kosovskim parlamentom.
„Otpravnica poslova Anu Pratipati sastala se danas sa novoizabranom predsednicom Skupštine Aljbuljenom Hadžiju i razmenila mišljenja o daljem jačanju demokratskih institucija, kao i unapređenju efikasnosti i odgovornosti u radu državnih organa. Radujemo se nastavku saradnje sa Skupštinom u cilju podrške stabilnosti i napretku Kosova“, navodi se u saopštenju Ambasade SAD na Kosovu.
0 komentara