Kurti imenovao još jednog zamenika ministra
Izvor: Teve1
Bivši poslanik Samoopredeljenja Agon Batuša imenovan je za zamenika ministra u Ministarstvu za lokalnu samoupravu, prenosi Reporteri.
Batušu je Imenovao kosovski premijer u tehničkom mandatu Aljbin Kurti koji je čestitao Batuši na novom zadatku i poželeo mu uspeh u obavljanju novih odgovornosti.
„Premijer Republike Kosovo u tehničkom mandatu Aljbin Kurti imenovao je gospodina Agona Batušu na mesto zamenika ministra u Ministarstvu za lokalnu samoupravu. Kurti je čestitao gospodinu Batuši na novom zadatku i poželeo mu uspeh u obavljanju novih odgovornosti“, prenosi Reporteri.
Batuša je ranije bio poslanik u Skupštini Kosova iz redova Samoopredeljenja.
0 komentara