Petković: Za opoziciju u Srbiji Kosovo platforma za skupljanje jeftinih političkih poena
Izvor: Kosovo Online
Nakon što su određeni predstavnici opozicije izostali sa današnje sednice Odbora za Kosovu i Metohiju Narodne skupštine Srbije, reagovao je direktor Kancelarije za KiM Petar Petković ocenjujući da je za njih Kosovo samo platforma za skupljanje jeftinih političkih poena.
Petković je podesetio da je današnja sednica Odbora, na kojoj je bilo reči o bezbednosti srpskog naroda na Kosovu, sazvana upravo na zahtev opozicije.
"Deo srpske opozicije pobegao je danas sa sednice Odbora za KiM Narodne skupštine Srbije na kojoj smo tri sata razgovarali o bezbednosti srpskog naroda. Isti oni koji su zahtevali održavanje Odbora, nisu se ni pojavili. Jasno je da je za njih KiM samo platforma za skupljanje jeftinih političkih poena", zaključio ej Petković.
0 komentara