Što se tiče profesora Saše Pavlovića, da nije takav kakav jeste, miran, tih, povučen, kulturan a istovremeno prepun znanja, morala i spreman da uvek i svuda svakome pomogne – odavno bi bio u najmanju ruku direktor nekog KBC-a!Odavno važi krilatica:“ Ne trebaju nam pametni, trebaju nam poslušni“!
Prof.dr Stevan Baljosevic je ljudina, veliki strucnjak, drago mi je da je zdravo i dobro Bio sam njegov pacijent 86/87god na infektivnoj klinici u Pristini imao sam 14 god Pamticu ga ceo zivot kao dobrog coveka i velikog strucnjaka HVALA :)
Dunja
Хвала.Ви сте мене 1998год.примили у стални радни однос још једном ХВАЛА,и свако добро.
Legenda!