Dr Baljošević: Epidemija koronavirusa će trajati tri, četiri meseca, završiće se do Vidovdana

Image CAPTCHA
Unesite karaktere prikazane na slici.
Blagica Stolic
28. Mart 2020.
Hvala vam❤️
Marina
28. Mart 2020.
Profesor dr Baljosevic nije samo izuzetan strucnjak,vec veoma dobar covek.
Goca
29. Mart 2020.
Hvala Profesoru sto ste se oglasili. Slusala sam o Vama samo pohvalno. Verujemo u Vase znanje.
Svaka cast
29. Mart 2020.

Dunja
Rada Milojevic
28. Mart 2020.
Sta reci za naseg Dr.samo reci HVALE🤩
Соња
28. Mart 2020.
Хвала.Ви сте мене 1998год.примили у ст

Хвала.Ви сте мене 1998год.примили у стални радни однос још једном ХВАЛА,и свако добро.
Ana
28. Mart 2020.
Doktor Steva Baljosevic je jedan od najvecih strucnjaka i najboljih ljudi koje znam
Rade. Svaka cast struci. Ima sta da kaze u ovoj situaciji.
28. Mart 2020.
Bravo za infektologa koji ima znanje i praksu. Pozdrav iz Mataruske Banje.
Natasa
28. Mart 2020.
Hvala Vi ste vrhunski strucnjak
Lola rajcic Baljosevic
28. Mart 2020.
Veliki pozdrav dr Baljosevicu od Lole Baljosevicu,
Lukovic
28. Mart 2020.
Jednom profesor uvek profesor!Samo dela ljubavi zive vecno profesore,a Vase je svako delo,delo ljubavi!Zivi nam bili mnogo godina!
Pavle Baljosevic
28. Mart 2020.
Mogu samo reci da je meni mojoj porodici cast sto smo porodica sa Vama! Veoma smo ponosni na Vas! Hvala na vasem trudu i radu!
Vlada V.
28. Mart 2020.
Legenda!
Legenda!
Snezana Slijepcevic Hadzic
28. Mart 2020.
Veliki professionalac I dobar covek... Nekada lecio mog tatu. Veliki pozdrav
Ljilja ivic
28. Mart 2020.
Veliki covek, i veliki strucnjak
misterNO
28. Mart 2020.
Što se tiče profesora Saše Pavlovića, da nije takav kakav jeste, miran, tih, povučen, kulturan a istovremeno prepun znanja, morala i spreman da uvek i svuda svakome pomogne – odavno bi bio u najmanju ruku direktor nekog KBC-a!Odavno važi krilatica:“ Ne trebaju nam pametni, trebaju nam poslušni“!
Sanja Dolasevic
28. Mart 2020.
Hvala dragi profesore!
Drazo
28. Mart 2020.
Prof.dr Stevan Baljosevic je ljudina, veliki strucnjak, drago mi je da je zdravo i dobro Bio sam njegov pacijent 86/87god na infektivnoj klinici u Pristini imao sam 14 god Pamticu ga ceo zivot kao dobrog coveka i velikog strucnjaka HVALA :)
Ivana Radoševic
29. Mart 2020.
Divan pre svega čovek,a potom i stručnjak sa dozom optimizma i i
MACKO
29. Mart 2020.
HVALA PROFESORE!