Aljiju: Potpisan memorandum o izgradnji dva mosta na reci Ibar
Izvor: Fejsbuk/Ljiburn Aljiu
Ministar u tehničkom mandatu za infrastrukturu Ljiburn Aljiju saopštio je da su sa opštinama Severna i Južna Mitrovica potpisali Memorandum za izgradnju dva nova mosta preko reke Ibar.
Aljiju je u objavi na Fejsbuku naveo da je zajedno sa gradonačelnikom Severne Mitrovice Erdenom Atićem i zamenikom gradonačelnika Arijanom Tahirijem, a u prisustvu predsednika Mitrovičkog odbora Eljberta Krasnićija potpisao Memorandum o podršci infrastrukturnim projektima.
Dodaje da je projekat potpisan između Ministarstva infrastrukture i dve opštine sa ciljem povezivanja i funkconalnijeg grada za sve stanovnike.
„Memorandum smo započeli potpisivanjem zajedničkog projekta za izgradnju dva nova mosta preko reke Ibar, projekta koji će olakšati kretanje građana obe opštine i služiće kao infrastruktura za komunikaciju i saradnju između građana, jačajući društvenu integraciju i ekonomski razvoj sa obe strane“, poručio je Aljiju.
0 komentara