Vlašković: Udarili su me po leđima i ustima, pretili da će nas pobiti
Izvor: Kosovo Online
Pretučeni Dragiša Vlašković koji je primljen u KBC Kosovska Mitrovica rekao je za Kosovo onlajn kakvu torturu kosovske policije je preživeo u blizini Brnjaka.
"Nisam bio na barikadama, pošao sam da radim nešto. Nešto su vikali na albanskom, ja nisam razumeo, izbacili su me na asfalt, udarali po leđima, po ustima, izbili su mi zub", rekao nam je Dragiša Vlašković prilikom prijema u KBC.
On kaže da je krenuo da seče drva kada su ga presreli i napali.
Kako navodi Vlašković "bilo je krvi, tražio sam vodu, ali niko nije hteo da mi da".
"Psovali su nas, i majku, pobićemo vas. Da ll su posumnjali da idemo na barikade, ne znam".
Trojica Srba povređena su u blizini Brnjaka, kada su ih napali pripadnici specijalne kosovske policije, posle čega su prebačeni u KBC Kosovska Mitrovica na dalje preglede.
11 komentara